اطلاعات صفحات داخلی سررسید

بسیاری از افراد تصور می کنند که داخله سررسیدها با یکدیگر مشابه است و تفاوتی ندارند. در صورتیکه که داخله ها انواع گوناگونی دارند و هر شخص یا مجموعه با توجه به نوع مصرف و نیاز خود مناسب ترین آنها را انتخاب می کند. سررسیدها از لحاظ محتوی داخلی معمولا به سه بخش تقسیم می شوند.

اطلاعات صفحات داخلی سررسید

اطلاعات صفحات داخلی سررسید

بخش اول

مقدمه، که می تواند شامل تصاویر نوروز، تصاویر تبلیغاتی (لت های سررسید)، مشخصات دارنده سررسید، تعطیلات رسمی کل سال و … باشد.


بخش دوم

صفحات داخلی سررسید، همان صفحات تاریخ دار سررسید می باشد. البته این صفحات نیز به چهار مدل تقسیم بندی شده و  چاپ می شوند.

1- سررسیدهای روزانه (جمعه جدا):سالنامه روزانه جمعه جدا اطلاعات صفحات داخلی سررسید

در آن هر روز یک صفحه جداگانه را به خود اختصاص می دهد. سررسیدهای جمعه جدا به دلیل اختصاص دادن یک صفحه مجزا به هر روز دارای فضای بیشتری می باشند و برای افرادی که مطالب زیادی را در طی یک روز یادداشت می کنند بسیار مناسب است. تعداد صفحات این سررسیدها بیشتر از سایر سررسیدهاست و به همین دلیل وزن بالاتری دارند. برای افرادی که می خواهند همواره سررسیدشان همراهشان باشد و آن را حمل کنند مناسب نیست.

 

 


سررسید اروپایی تارا اطلاعات صفحات داخلی سررسید2- سررسید روزانه (پنج شنبه و جمه با هم):

به جز روزهای پنج شنبه و جمعه باقی روزهای هفته، هر یک در صفحه ای جداگانه قرار دارند. سررسیدهای پنج شنبه و جمعه با هم فضای کافی و مناسب را در اختیار شما قرار میدهد تا یادداشت های روزانه خود را در آن ثبت نمایید.

 

 

 


3- سررسید دو روزشمار:سررسید دو روز در یک صفحه اطلاعات صفحات داخلی سررسید

در هر صفحه از این سررسید دو روز هفته جانمایی شده است. (نکته: روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار گرفته اند.) این سر رسید فضاهای کمتری برای نوشتن دارد و به دلیل تعداد برگه هایش وزن کمتری دارد و برای افرادی که می خواهند همواره سالنامه شان را همراه داشته باشند مناسب است.

 

 


سالنامه هفتگی هفته در دو صفحه اطلاعات صفحات داخلی سررسید

4- سررسید هفته شمار:

در این مدل هر هفته از سال در دو صفحه رو به روی هم قرار گرفته اند. در سررسیدهای هفته شمار، شما تنها می توانید یادداشت های کوتاه مانند برنامه های روزانه را در آن یادداشت نمایید. برای افرادی که می خواهند برنامه روزانه خود را به یاد داشته باشند و یا به طور مداوم سررسیدشان همراهشان باشد، گزینه بسیار مناسبی است.

 

 


بخش سوم

قسمت پایانی، این بخش شامل برگه های یادداشت، اطلاعات مهندسی، اختلاف ساعت رسمی، تلفن های ضروری و … می باشد. در برخی از سررسیدها نیز با توجه به سفارش مشتری و زمینه کاری مجموعه سفارش دهنده ممکن است اطلاعاتی متناسب با حوزه کاری آن مجموعه در قسمت پایانی سررسیدها درج شود.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *