دفترچه یادداشت تینو

دفترچه یادداشت تینو

دفترچه یادداشت تینو

دفترچه یادداشت تینو

تینو ، با رنگبندی زیبا از دفترچه یادداشت های پرطرفدار مجموعه پارت است.در رنگ های سبز، آبی، زرد و نارنجی موجود می باشد که با نوجه به رنگشان لب رنگ شده اند و جذابیت آن را دو چندان کرده است. برگه های داخلی آن سفید رنگ می باشند و شامل یادداشت خط دار ، یادداشت نقطه ای ، یادداشت شطرنجی ، برنامه روزانه * برنامه هفتگی و دفتر صورت حساب ، اطلاعات سفر و یادداشت پرفراژدار است. شما می توانید برای خرید  یادداشت تینو از بخش فروشگاه اقدام کنید .

کد دفترچه یادداشت: C51
نوع دفترچه یادداشت:یادداشت تینو
قطع: 19.5*11.5
نوع کاغذ:70 گرم سفید
نوع جلد:گالینگور
رنگ:چهار رنگ، نارنجی، آبی، سبز و زرد.
صحافی:چسب و دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ ژله ای- لیزر، رنگ کوب
تعداد در کارتن:32
توضیحات داخلی:
یادداشت خط دار * یادداشت نقطه ای * یادداشت شطرنجی * برنامه روزانه * برنامه هفتگی و دفتر صورت حساب * اطلاعات سفر و یادداشت پرفراژدار.

بر روی یادداشت های چرمی می توان از پلاک هایی استفاده کرد که لوگو و نام برند شما بر روی آن حک شده است . جلد های گالینگور و برخی از چرم های مصنوعی این امکان را به شما می دهند تا لوگو و نام برند خود را بر روی آنها با لیزر حک کنید  و در انتها دفترچه یادداشت خوب و با کیفیت ابزار بسیار مناسبی برای تبلیغ کار شما می باشد .

دفترچه یادداشت ها بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود ، نقش سودمند بسیار بزرگی در افزایش کیفیت زندگی شما  ایفا می کند. با یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره ، بخش بزرگی از ذهن که صرف به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن در مورد کارهای روزمره می شود، آزاد شده و به راحتی می توانید به امور مهمتری بپردازید.

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *