دفترچه یادداشت های کش دار

دفترچه یادداشت های کش دار

دفترچه یادداشت دارید؟ یادداشت هاتون را کجا می نویسید تو گوشیتون؟ کامپیوترتون؟ آی پدتون؟ و ….. امروزه بسیاری از افراد برای نوشتن یادداشت ها و متن هایشان از ابزار نوت گوشی استفاده می کنند و یا از اپلیکیشن هایی که تاریخ را مشخص می کنند، استفاده می کنند.

دفترچه یادداشت

یادداشت کردن به مدیریت زمان بسیار کمک می کند اما این ابزارها فقط برای نوشتن مطالب کوتاه بسیار کاربردی و مفید هستند اما همه ما برای نوشتن حتما به سراغ دفتر یادداشت خواهیم رفت. افرادی که در اطراف حلقه مدیریت زمان مطالعه کرده اند، نوشتن را جزئی جدایی ناپذیر از برنامه های روزمره خود می دانند.

امروزه دفترچه یادداشت های ساده و کاربردی بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد، ازجمله این دفتر یادداشت ها، دفترهای کش دار هستند. مهمترین ویژگی این نوت بوک ها سادگی آنهاست. مورد بعدی کشی است که بر روی جلد این نوت بوک ها تعبیه شده به شما این امکان را می دهد تا برگه ها یا مدارکی را داخل آن قرار دهید و با بستن کش به خوبی داخل دفترچه نگه داشته می شود.

نوت بوک کش دار مجموعه پارت:دفترچه یادداشت ایوان کد A12

دفتر یادداشت های کش دار مجموعه پارت ویژگی های دیگری نیز دارند، مانند داخله متنوع، شما علاوه بر برگه های یادداشت، برگه های یادداشت نقطه ای، شطرنجی، سفید، پلنر ها و برگه های پرفراژدار را نیز دارید که به شما این امکان را می دهد تا چندین کار را در یک دفتر انجام دهید. در انتهای دفترچه نیز پاکتی قرار داده شده تا فضای مناسبی برای مدارک و برگه های اضافی داشته باشید.

 

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *