دفتر یادداشت سیمی دخترانه

 

دفتر یادداشت سیمی دخترانه ، در این مدل از دفترچه ها صحافی به صورت سیمی از بالا و یا بقل می باشد که برخلاف یادداشت با صحافی چسب گرم برگه ها به خودی خود و یا به مرور از آن جدا نمی شوند و حتی کندن برگه از این دفترچه ها بدون اینکه به صحافی یا سایر برگه ها آسیب بزند به راحتی امکان پذیر است.

دفتر یادداشت سیمی دخترانه

دفتر یادداشت سیمی دخترانه

از جمله ویژگی هایی که دفترچه یادداشت های سیمی دارند این است که جنس جلد آنها می تواند چوبی، مقوایی، پلاستیکی و …. باشد و این ویژگی، جذابیت این مدل دفترچه یادداشت ها را افزایش می دهد. اما در دفترچه یادداشت های سیمی دخترانه بیشتر از طرح های فانتزی ، تصاویر زیبا و رنگ های شاد و جذاب استفاده می شود. علاوه بر آن خدمات ویژه مانند فویل کوبی (نقره کوب، طلاکوب و …) ، برجسته سازی (امباس) ، کلاژ و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

به طور معمول داخله یادداشت های سیمی از کاغذ سفید است و از قسمتی که صحافی می شود با فاصله 1 تا 2 سانتی متری، پرفراژ می خورد. ( پرفراژ مجموعه سوراخ های ریز متوالی است ) در صورتیکه شما بخواهید برگه ای را از دفتر خود جدا کنید این پرفراژ ها کار را برای شما بسیار آسان می کنند و برگه بدون آسیب دیدن از دفترچه جدا می شود.

از دیگر مواردی که در ساخت دفترچه یادداشت های سیمی می توان استفاده کرد:

  1. قفل دفتر
  2. دفترهای مگنتی و یا دکمه ای

نمونه دیگری از دفترچه های سیمی می توان به کلاسورها اشاره کرد که قابلیت تعویض یا افزودن برگه ها را برای شما فراهم کرده است.


مجموعه پارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *