سالنامه 1401

سالنامه در واقع دفترچه ای است تاریخ نگاری شده جهت ثبت وقایع در زمان های مشخص که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

سالنامه و یا سررسید دارای انواع متفاوت از لحاظ ابعاد ، نوع تاریخ نگاری ، متریال استفاده شده و نوع مصرف می باشند که در این مبحث سعی می کنیم توضیحات مختصری در رابطه با انواع سالنامه ارائه نماییم .

کد 206 سررسید اروپایی طرح فیروزه

سالنامه ها را از لحاظ ابعادی می توان به سالنامه وزیری ( حدود 17 * 24 سانتیمتر ) سالنامه رقعی ( حدود 14 * 22 ) سالنامه اروپایی ( حدود  5/12 * 21 سانتیمتر ) سالنامه نیمه وزیری ( حدود 17 * 12 سانتیمتر ) سالنامه جیبی ( حدود 14 * 10 سانتیمتر ) و … تقسیم بندی نمود که هریک موارد استفاده متفاوتی داشته و بسته به نوع مصرف و البته قیمت می تواند مورد استفاده قرار بگیرد . برای آشنایی بیشتر با مبحث سایز سالنامه ها اینجا را کلیک نمایید .

انواع سالنامه 1401

سالنامه ها از لحاظ متریال نیز دارای انواع متفاوتی هستند . سالنامه چرمی ، سالنامه سلفونی ، سالنامه چوبی ، سالنامه گالینگوری ، سالنامه فلزی و غیره …

همچنین از لحاظ نوع صحافی می توان سالنامه ها را به چند دسته زیر تقسیم نمود :

سالنامه دوختی ، سالنامه سیمی ، سالنامه کلاسوری ، سالنامه فنری ، سالنامه چسبی
سالنامه ها موارد مصرف گوناگونی دارند لذا  توجه به این نکته جهت سفارش سالنامه الزامیست . سالنامه ها از نظر محتوایی به چند دسته ( دسته های پرمصرف ) تقسیم می شوند .

سالنامه مهندسی ، سالنامه پزشکی ، سالنامه مذهبی ، سالنامه شهدا ، سالنامه مدافعان حرم ، سالنامه بازار سرمایه ، سالنامه ادبیات ، سالنامه گزارشگری ، سالنامه موفقیت و … که هرکدام از این موارد ذکر شده دارای مباحثی تخصصی در مورد موضوعات گوناگون هستند . سالنامه تخصصی جهت مصارف با اهداف خاص و بالطبع مخاطب خاص طراحی و تولید می شود در صورتی که سالنامه عمومی برای کاربران عام مورد پسند تر است لذا تشخیص نوع مخاطب به اختیار فروشنده خواهد بود .

سالنامه بجز بحث تخصصی بودن و یا غیره تخصصی بودن دارای انواع متفاوتی از نظر تاریخ نگاری می باشد که بسته به مشتری ، هدف و نوع تاریخ نگاری می بایست تعیین شود .

سالنامه روزانه ، سالنامه روزانه جمعه جدا ، سالنامه هفتگی ، سالنامه ماهانه و سالنامه سالانه از انواع تاریخ نگاری هستند که برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله سررسید اختصاصی 1400 را مطالعه بفرمایید .

توضیحات مختلفی درباره انواع سالنامه ذکر کردیم لذا در ادامه لطفا به عکس ها جهت آشنایی بیشتر با انواع سالنامه توجه فرمایید .

انواع سالنامه 1401 از لحاظ جنس جلد :

سالنامه چرمی

سررسید چرمی

سالنامه گالینگوری

سررسید گالینگوری 1400

سالنامه چوبی

سالنامه چوبی

سالنامه فلزی

سالنامه فلزی

انواع سالنامه 1401 از لحاظ نوع داخله :

 سالنامه روزانه پنجشنبه و جمعه با هم

سررسید اروپایی طرح الیزه

سالنامه روزانه جمعه جدا

سالنامه روزانه جمعه جدا

سالنامه هفتگی هفته در یک صفحه

سررسید رقعی طرح ایده

سالنامه هفتگی هفته در دو صفحه

سالنامه هفتگی هفته در دو صفحه

سالنامه ماهانه

سالنامه ماهانه

سالنامه سالانه

سالنامه سالانه

انواع سالنامه 1401 از لحاظ نوع قطع :

سالنامه وزیری

کد 102 سررسید وزیری طرح لاکچری

سالنامه رقعی

کد 303 سررسید اروپایی بزرگ طرح شانلی

سالنامه اروپایی

سررسید اروپایی 1400

سالنامه پالتویی

سررسید پالتویی طرح نگین

سالنامه جیبی

سالنامه جیبی

زمان مناسب برای سفارش سالنامه 1401

چنانچه می خواهید سالنامه را به عنوان هدیه برای سال جدید به مشتریان خود ارائه دهید بهتر است نسبت به تیراژ و مشخصات خود زمان مناسبی را جهت سفارشات انتخاب نمایید .

چنانچه سفارش شما بیش از 1000 جلد است بهتر است از مهر یا آبان اقدام به سفارش سالنامه مد نظر خود نمایید تا دچار شلوغی انتهای سال شرکت های تولیدکننده نشوید .اما چنانچه تیراژ شما کمتر از 1000 جلد است سعی نمایید حداکثر تا 15 بهمن ماه سفارش خود را نهایی نمایید لذا اکثر شرکت های تولیدکننده جهت تحویل سفارش ، زمانی در حدود 20 الی 25 روز کاری به شما اعلام خواهند کرد و از آنجا که ارسال هدایا خود پروسه ای زمانبر بوده و هرچه به پایان سال نزدیک شویم سیستم های ارسالی نظیر پست و باربری ها دچار اخلال می شوند هرچه زودتر سفارش خود را نهایی نمایید علاوه بر اینکه محصول با کیفیت تری تحویل خواهید گرفت زمان کافی دارید تا به نحو احسن هدایای خود را ارسال نمایید .

برای سفارش سالنامه عمومی 1401 و یا سالنامه اختصاصی 1401 می توانید از مهر ماه با همکاران بخش فروش مجموعه پارت در ارتباط باشید .