سال گاو

 

سال 1400 سال کدام حیوان است؟

سال 1400 نماد چه حیوانی است | نماد حیوان سال 1400 | نماد سال 1400

 

سال 1400 سال کدام حیوان است؟

سال 1400 سال کدام حیوان است؟

مشخصات کلی متولدین سال گاو

گاو شخصیتی متین و خوددار، کم رو، کند، وسواسی، منظم و خاکسار دارد و هوشیاری ذاتی خود را پشت چهره ساده اش مخفی می کند. او به راحتی می تواند اعتماد قلبی دیگران را به خود جلب کند، که این خودرگترین برگ برنده او در زندگی است.

گاو موجودی اندیشمند است و شاید به همین علت، تنهایی را دوست دارد. گاو می تواند هدفش را با نهایت پشتکار تعقیب کند. گاهی میهن پرستی افراطی و تعصب بیش از حد، تیغ تیز ملامت ها را متوجه گاو می کند.

گاو پر کار و سخت کوش است و می تواند سعادت و آسایش اطرافیان خود را مهیا کند. روستاییان ویتنام معتقدند که گاو نماد ثروت برای خانواده است. سرانجام این که گاو متولد زمستان شادتر و راضی تر از گاو متولد تابستان است. زیرا در زمستان کارها کمتر است، اما گاو متولد تابستان باید با سر سختی در تمام طول سال به کار بپردازد.

سرانجام این که گاو متولد زمستان شادتر و راضی تر از گاو متولد تابستان است. زیرا در زمستان کارها کمتر است، اما گاو متولد تابستان باید با سر سختی در تمام طول سال به کار بپردازد.

مشاغل متناسب متولدین سال گاو

کارگر مزرعه، کشاورز، مکانیک، صاحب تعمیر گاه، کارگر متخصص،، طراح و نقشه کش، مهندس معمار، عکاس، مسؤول پذیرش، پرستار، آشپز، آرایشگر، دندانساز، جراح، استوار، کاردان فنی، صنعتگر، دیکتاتور و پلیس.

مشاهیر متولد سال گاو

ارسطو، یوهان سباستین باخ، هندل،  دراک، والت دیسنی، چارلی چاپلین، آدلف هیتلر، زاپاتا، کلمانسو، ناپلئون بناپارت، ونگوگ، لافایت، جواهر نعل نهرو، اوگوست رنوار، لوئی سیزدهم، ریچارد شیردل، ژان کوکتو، روبنس، پیتر سلرز، ریچارد برتون.

با آرزوی رقم خوردن بهترین ها برای سال 1400


 

۲ دیدگاه در “سال 1400 سال کدام حیوان است؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *