سررسید اختصاصی چیست

سررسید اختصاصی چیست ؟

سررسید اختصاصی سررسـیدی است که به سفـارش مشتـری طراحـی و تولیـد می شـود . به روش های متفاوتی می‏ شود سررسید را اختصاصی کرد، در متن ذیل به تعدادی از این روش ها اشاره شده است.

سررسید اروپایی طرح پرتو

درج لوگو، آرم و نشانه به صورت های گوناگون بسته به نوع جلد برروی سررسید، یکی از متداول ترین روش ها بـرای اختصاصـی کـردن سررسید است، که عمدتـأ برای تیراژ هـای پاییـن استفاده می‏ شود . درج لوگو به صورت چاپ، حک و یا داغی برروی جلد سررسید‏ ها امکان پذیر می باشد.

اضافه کردن لت رنگی اختصاصی به ابتدای سررسید که این مکان را به شما می دهد، معرفی بهتری از خدمات خود برای مشتری داشته باشید. لت رنگی، صفخاتی می باشند، به جز متن اصلی سررسید به آن اضافه شده و می تواند گلاسه رنگی و یا از خود جنس کاغذ سررسید باشد.

ترام در صفحات که عمدتأ برای سفارش های بالای 1000 عدد اجرایی می شود. به این مفهوم است که لوگو، نام و اطلاعات شما در تمام صفحات سررسید به صورت دلخواه شما درج شده و در تمام صفحات در معرض دید مصرف کنندگان قرار می‏ گیرد.

آستر بدرقه اختصاصی

در صورت سفـارش این نوع خدمات می توانید از هـر نوع جنـس و طرحی برای آستـر بدرقـه سررسید به صورت چاپی، طلاکوب ، لیزر و یا برجسته سازی برای آستر استفاده نمایید. البته باید این نکته را در نظر داشت که هر نوع جنسی قابلیت استفاده شدن برای آستر بدرقه را ندارد و مجری حتمأ درباره آن به شما مشاوره خواهد داد.

 روبان اختصاصی

روبان سررسید که عمدتأ برای علامت گذاری یک صفحه خاص توسط مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند اختصاصی برای شما باشد به این صورت که می توانید نوع روبان، رنگ روبان، عرض روبان را به دلخواه خود تغییر دهید همچنین می توانید اطلاعات مورد نظر خود را برروی روبان چاپ نمایید.

اختصاصی کردن صفحات داخلی سررسید

شما می توانید کلیه صفحات سررسید را به سلیقه خود طراحی و صفحه بندی نمایید. لذا برای این کار بهتر است سفارشی بیش از 5000 عدد داشته باشید تا با قیمت مناسب تری بتوانید محصول مورد نظر را سفارش دهید.

جلد اختصاصی

شما می توانید جنس جلد، رنگ جلد، نوع ساخت جلد و تمامی خصایص دیگر جلد را با توجه به سلیقه خودتان به فروشنده اعلام و پس از نمونه گیری نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

پلاک آویز روبان

علاوه بر مطالب درج شده در بخش روبان اختصاصی شما می توانید لوگو خود را برروی پلاک فلزی لیزر نموده و به روبان سررسید متصل نمایید.


۲ دیدگاه در “سررسید اختصاصی چیست و چگونه سالنامه اختصاصی تولید می شود؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *