کد 208 سررسید اروپایی طرح پرتو

کد 208 سررسید اروپایی طرح پرتو

کد 208- سررسید اروپایی پرتو

سررسید اروپایی طرح پرتو

کد سر رسید: 208
نوع سر رسید:اروپایی (روزانه)
قطع:12*22
نوع کاغذ:سفید
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:سرمه ای با نوار
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ ژله ای چاپ تک رنگ چاپ 4رنگ- مولتی استایل-لیزر روی جلد رنگ کوب / داغی روی جلد
رنگ روبان:سرمه ای
تعداد در کارتن:36
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید اروپایی طرح پرتو

سررسید اروپایی کد 208  با رنگ محبوب سرمه ای و دو رنگ نوار در دو طرح مختلف تولید شده . این سررسید اروپایی به همراه پلاک طلایی 1400 مفهوم سادگی و زیبایی را به خوبی ارائه میدهد. شما میتوانید برای سفارش نمونه سررسید پرتو از این لینک استفاده کنید .

داخله سررسید پرتو از جنس کاغذ 70 گرم با کیفیت است . نواخت روزها در این سررسید به صورت روزشمار می باشد که اصطلاحا به آن هفته در شش روز هم گفته می شود . در این سررسید ها هر روز یک صفحه به خصوص دارد به جز پنجشنبه و جمعه که در صفحه نهایی هفته اشتراک دارند .

ابعاد سررسید اروپایی 12 * 22 است که سایز مناسبی برای حمل در دست دارد . فضای سررسید اروپایی کمتر از سررسید وزیری است و معمولا در آن به نوشتن سر تیتر ها و عنوان های اصلی برنامه ها بسنده میکنند . رنگ روبان کد 208 سرمه است و دو مدل نوار های روی آن قرمز زرد و زرد آبی هستند .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *