سررسید خشتی

 

سررسید خشتی به قطع سررسید اطلاق می شود. قطع به اندازه درازا و پهنای کتاب می گویند. از قدیمی ترین نوع قطع های کتاب، قطع خشتی است که به صورت مربع می باشد. سایز متدوال در این نوع سررسید 19×19 و یا 23×23 می باشد. سر رسید خشتی نسبت به سایر سررسیدها به دلیل سایز، گرانتر بوده و کمتر مورد استقبال قرار می گیرد.

سررسید خشتی

فرم سررسیدهای خشتی مربعی می باشد و طبقاندازه هایی که گفته شد با کمترین میزان پرتی طراحی و تولید می شوند. برای چاپ سررسید خشتی در هر فرم چاپی 12 صفحه جا می شود. در صورتی که برای سررسیدهای اروپایی، وزیری و رقعی 16 صفحه در فرم جا شده و برای قطع پالتویی نیز 32 صفحه جا می شود و در سفارش سررسیدهای خشتی ما پرتی کاغذ خواهیم داشت.سررسید خشتی

سررسیدهای خشتی به دلیل فرم خاصی که دارند در مجموعه سررسیدهای فانتزی قرار می گیرند و برای مجموعه هایی که دارای محصولات با تم فانتزی هستند یا خود مجموعه و یا شرکت دارای تم فانتزی دارند، بسیار مناسب می باشد. همچنین مجموعه هایی که می خواهند از لت های گلاسه در بین صفحات سررسید برای معرفی مصولاتشان استفاده کنند بهترین گزینه است، زیرا تصاویر و متن به خوبی در این فرم و ابعاد دیده می شوند.

سر رسید خشتی در مجموعه پارت به صورت عمومی تولید نمی شود و بنا به درخواست مشتری به صورت اختصاصی قابل انجام می باشد. همچنین تمام خدمات لت، ترام، پلاک و لیزر و … بر روی این سررسیدها نیز قابل انجام است.

 

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *