سررسید سال 99 - سررسید تبلیغاتی

سررسید سال 99 – سررسید تبلیغاتی

سررسیدهای اروپایی مجموعه پارت – کد 204 طرح مروا – کد 205 طرح شوکا – کد 206 طرح فیروزه – کد 207 طرح ایرسا.

 

سررسید اروپایی چیست؟

قطع اروپایی همانطور که از نام آن پیداست مربوط به سررسیدهای تولید شده در اروپا می شود. که طی سال های اخیر بومی سازی شده و به جای محتوای میلادی، تقویم شمسی در این قطع چاپ می گردد .
صفحات داخلی سررسید اروپایی از 13 تا 13.5 سانتی متر عرض و از 21 تا 22 سانتی متر ارتفاع داشته و جلد آن ها بسته به نوع صحافی دوختی یا فنردوبل از 0.5 تا 1.5 سانتی متر از داخله آن بزرگتر است.

سررسیدهای اروپایی به دلیل ابعاد کوچک، برای افرادی مناسب است که همواره سالنامه شان همراهشان است. اما داخله این سررسیدها ممکن است متفاوت باشد، داخله روزانه، پنجشنبه و جمعه باهم، داخله هفتگی و داخله ماهانه، داخله ها به ترتیب از راست به چپ تعداد برگه هایشان کاهش می یابد یعنی سررسید با داخله ماهانه سبک تر بوده و تعداد برگه های یادداشت آن بیشتر می باشد. با توجه به نیازتان بهترین داخله را انتخاب می کنید.

سررسیدهای دستیار مهندس از متداول ترین سررسیدهای اروپایی هستند که در انتهای آن اطلاعات مهندسی وجود دارد. برای سررسیدهای تبلیغاتی نیز از سررسیدهای اروپایی به دلیل قیمت مناسب تر بسیار استفاده می کنند. در این سررسیدها لت های گلاسه ( که برای معرفی سازمان و محصول از آن استفاده می شود) در ابتدا، انتها و اواسط سررسید می تواند قرار گیرد، بسیار استفاده می شود و پرطرفدار است.

پارت، آرامش یک انتخاب

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ و صحافی


سررسید سال 99 – سررسید تبلیغاتی

یک دیدگاه در “سررسید سال 99 – سررسید تبلیغاتی”

  1. سلام وقت بخیر، فایل لایه باز این سر رسید قطع اروپایی رو برای سال ۹۸ میخوام بخرم لطف میکنید بگید چقدر هست هزینه لایه بازسالنامه ۹۸ ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *