کد 102 سررسید وزیری طرح لاکچری

کد 102 سررسید وزیری طرح لاکچری

کد 102 سررسید وزیری طرح لاکچری کد 102 سررسید وزیری طرح لاکچری

سررسید وزیری طرح لاکچری

کد سر رسید: 102
نوع سر رسید:وزیری (روزانه)
قطع:17*24
نوع کاغذ:کرم اندونزی
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:مشکی ورنی
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ ژله ای چاپ تک رنگ چاپ 4رنگ- مولتی استایل
رنگ روبان:مشکی
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

کد 102 سررسید وزیری طرح لاکچری

سررسید وزیری کد 102 مدلی متفاوت و متمایز است که می تواند تبلیغی جذاب و موثر برای شما باشد . شما می توانید از این لینک اقدام به سفارش نمونه سالنامه لاکچری کنید .

استفاده از چرم ورنی به دلیل در نظر گرفتن متریال براق در صنعت مد سال 2021 ما را بر آن داشت تا در سال 1400 برای شما طراحی متفاوت و همگام با مد روز را ارائه نماییم . یراق استفاده شده در گوشه های سالنامه نیز ظاهری متفاوتی برای ای سالنامه ایجاد کرده است. امیدواریم این کد مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیرد .

رنگ روبان سررسید وزیری لاکچری مشکی ، داخله آن از کاغذ کرم اندونزی و جنس جلد آن از چرم مصنوعی بافت دار است . نواخت روزها در این سررسید به صورت روزانه می باشد . هر صفحه به یک روز اختصاص دارد و پنجشنبه و جمعه باهم در صفحه آخر هفته می آیند .

ابعاد سررسید وزیری 17 * 24 است . که به دلیل فضای نسبتا بزرگ مناسب کارمندان و افراد پر مشغله است که محتوای گسترده ای برای یادداشت کردن در طول روز در اختیار دارند .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *