سررسید 99 – سالنامه ۹9 – قیمت چاپ سررسید اختصاصی


طبق سنوات گذشته در  آستانه ی نوروز 99 انواع مختلف سررسید 99 توسط بخش چاپ گروه تبلیغاتی پارت. جهت ارائه به شرکت ها و موسسات مختلف فراهم آمده است.
سررسید 99 مدیریتی شامل انواع سررسید ارگانایزر مدیریتی، سررسید ترمو نفیس دورطلا، سررسید قفل رمزدار، ارگانایزر ماشین حساب دار، سررسید کلاسوری ترمو و جلد قرآنی ( ترمو تیغی ) می باشد.
لازم به ذکر است تمامی سررسیدها امکان ارائه با جعبه نفیس با هزینه جداگانه را دارند.

سررسید 99 خود را مانند یک حرفه ای سفارش دهید

  • آیا قصد دارید برای شرکت خود سررسید 99 را تهیه کرده و در پایان سال به مشتریان و یا همکاران خود هدیه دهید؟
  • آیا مسئولیت انتخاب و تهیه سررسید 99برای شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید به شما سپرده شده است؟
  • آیا فکر می کنید در سال گذشته بهترین گزینه را انتخاب نکرده اید و یا از کیفیت سررسیدی که به شما تحویل داده شد راضی نبودید؟

کسب اطلاعات کافی ، بهترین گزینه شما برای انتخابی مناسب است. همکاران ما در سالنامه پارت قصد دارند در این راه شما را یاری کنند. لذا دانش و نزدیک به دو دهه تجربه خود در حوزه تولید و فروش سررسید را در قالب مقالاتی که لینک آنها را در قسمت مقالات مشاهده می کنید. با شما به اشتراک گذاشته اند.

پارت چاپ پیشرو در طراحی اختصاصی  سالنامه و سررسید

این مقالات به زبانی ساده و روان ( به همراه تصاویر ) نوشته شده و هرگز شما را درگیر نکات پیچیده فنی نخواهد کرد. بلکه سعی شده است به نکاتی که شما به عنوان یک خریدار به آنها نیاز پیدا خواهید کرد پرداخته شود. همچنین ما در این مقالات سعی کرده ایم نکات ریزی که برخی از فروشندگان غیر حرفه ای سررسید سعی می کنند از شما مخفی کنند را به شما بیاموزیم. در این مقالات سعی نخواهیم کرد شما را به خرید از تولید کننده خاصی ترغیب کنیم، بلکه تمام گزینه های موجود (حتی مواردی که خودمان ارائه نمی دهیم) را به شما معرفی خواهیم نمود.

قیمت چاپ سررسید اختصاصی پارت

جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ تقویم و سررسید، فایل را از اینجا دانلود نمیایید. و همچنین برای مشاهده همه راه های ارتباطی با ما میتوانید از صفحه ارتباط با ما دیدن نمایید.


کد 802 ست هدیه نوژان

کد 802 ست هدیه نوژان ست های هدیه ( پک هدیه) هدیه ای مناسب برای سال جدید می باشد . بسیاری از سازمان ها این پک ها را تهیه کرده و به مشتریان، کارمندان و اشخاص خاص هدیه می دهند. ست هدیه نوژان شامل یک ارگانایزر ، کیف پول ، یادداشت و خودکار می باشد ، برای تهیه نمونه محصول می توانید از این لینک استفاده کنید ارگانایزر درون پک نوعی سالنامه 1400 مخصوص مدیران است که هفته را ...
خواندن بیشتر
کد 302 سررسید اروپایی بزرگ طرح داوین

کد 305 سررسید اروپایی بزرگ طرح یونا

کد 305 سررسید اروپایی بزرگ طرح یونا سررسید اروپایی بزرگ طرح یونا سررسید اروپایی بزرگ کد 305 با کشی که روی آن کار شده نمای جذابی دارد . این سررسید به دلیل نواخت روزها به صورت هفته شمار انتخاب مناسبی برای مدیران می باشد . شما برای سفارش نمونه محصول می توانید از این لینک استفاده کنید. تعداد صفحات تاریخ دار این سررسید نسبت به مدل های روزشمار کمتر است و باقی آن به برگه های یادداشت و اطلاعاتی ...
خواندن بیشتر
کد 304 سررسید اروپایی بزرگ طرح مهراد

کد 304 سررسید اروپایی بزرگ طرح مهراد

کد 304 سررسید اروپایی بزرگ طرح مهراد سررسید اروپایی بزرگ طرح مهراد سررسید اروپایی بزرگ کد 304 جز کد های جدید سال 1400 پارت می باشد که رنگ های مختلف  نوار آن میتواند برای رنگ سازمانی شما استفاده شود . برای سفارش نمونه میتوانید از این لینک استفاده کنید . سررسید مهراد در ردیف سررسید های اروپایی 1400 پارت در پنج رنگ قرمز ، نارنجی ، آبی ، سبز و زرد تولید شده . جلد سالنامه از جنس چرم ...
خواندن بیشتر

کد 303 سررسید اروپایی بزرگ طرح شانلی

کد 303 سررسید اروپایی بزرگ طرح شانلی سررسید اروپایی بزرگ طرح شانلی سررسید اروپایی بزرگ کد 303 شانلی سررسیدی شیک با جلد چرمی دوتکه است که هم برای فضا و کاربری رسمی و هم استفاده روزمره مناسب است . اندازه سررسید های اروپایی بزرگ چیزی بین اروپایی و وزیری است که باعث می شود حمل آسان و اندازه صفحه کافی برای یادداشت کردن داشته باشد . شما برای سفاش نمونه میتوانید از این لینک استفاده کنید . سررسید شانلی ...
خواندن بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *