سررسید اروپایی طرح نکیسا سوالات متداول سررسید

سوالات متداول سررسید 1400

در این بخش سعی شده تا به تعدادی از سوالات متداولی که مکررا توسط مشتریان و مراجعه کنندگان در ارتباط با سررسیدها پرسیده می شود پاسخ دهیم، تا انتخاب بهتر و راحت تری داشته باشند.

سررسید اروپایی طرح نکیسا

سوالات متداول سررسید

1.بهترین زمان سفارش سالنامه 1400 چه زمانی است؟

با توجه به زمان استخراج تقویم رسمی از سازمان ژئوفیزیک و مدت زمان تولید سررسید، بهترین زمان سفارش ابتدای نیمه دوم سال می باشد.

2. برای سررسید 1400 از چه جلدی استفاده کنیم؟

برای جلد سررسید 1400 می توان از روکش های مختلف مثل ترمو، چرم مصنوعی، روکش گالینگور، جیر اشبالت و روکش هایی با چاپ چهار رنگ استفاده نمود.

3. سالنامه 1400 را به کجا سفارش دهیم؟

بهترین روش سفارش سررسید همکاری با مجموعه هایی است که تولیدکننده اصلی سررسید هستند و با توجه به تیراژ سفارش امکان ارائه خدمات مختلف را بر روی سررسید دارند.

4. سررسید 1400 چه زمانی رونمایی می شود؟

معمولا تولید نمونه های جدید سررسید از پایان نیمه اول سال شروع می شوند و برای ایتدای نیمه دوم امکان رونمایی وجود دارد.

5.چگونه نمونه سررسید 1400 تهیه کنیم؟

با توجه به زمان بندی های تعیین شده از طرف تولیدکننده سررسید، ارسال نمونه از ابتدای نیمه دوم سال امکان پذیر خواهد بود.

6. چگونه سررسید با کیفیت را تشخیص دهیم؟

معمولا در سازمان های سفارش دهنده سررسید، واحد روابط عمومی و یا تبلیغات مرجع تشخیص کیفیت سررسیدها خواهند بود، اما در صورتیکه واحدهای مذکور در سازمان تبحر کافی برای تشخیص این موضوع را نداشته باشند، بهتر است محصول مورد نظر، از شرکت های تولیدکننده که رزومه قابل قبولی را از خود ارائه داده اند، انتخاب شوند.

7. حداقل تعداد سفارش سررسیدچه تعدادی است؟

حداقل تعداد سفارش سررسید بر اساس خدمات جانبی مورد نظر مشتری تعیین می گردد. سررسید خام با تیراژ حداقل یک کارتن به فروش می رسد.

8. ابعاد سررسیدها چه مقدار است؟ تفاوت سایزهای مختلف سررسید؟

سررسیدهای وزیری سایز 24*17 ، سررسید رقعی 21*14، سررسید اروپایی 21*12 سایزهای پرطرفدار هستند. سررسیدها با سایز پالتویی و جیبی در ابعاد مختلف با اختلاف چند سانت در طول و عرض در بازار موجود می باشند.

9. زمان تحویل سفارش سررسید اختصاصی چقدر است؟

مدت زمان تحویل سررسیدهای اختصاصی با توجه به زمان سفارش تعیین می شود و در صورت سفارش در ابتدای فصل سررسید، بین 15 تا 20 روز کاری و هرچه به پایان فصل سررسید نزدیک می شویم این زمان به 30 تا 35 روز افزایش خواهد یافت.

10. انواع چاپ بر روی جلد سررسید چیست؟

معمولا چاپ روی سررسید بر اساس روکش جلد تعیین می گردد. به عنوان مثال اگر روکش جلد از جنس ترمو باشد، چاپ روی جلد هم به صورت داغکوب انجام می شود و اگر جنس چرم مصنوعی باشد باید از پلاک و لیزر استفاده شود.

11. تفاوت بین سررسید و سالنامه در چیست؟

هر دوی این عناوین برای دفترچه های یادداشت روزانه که روزها و مناسبت ها در آن مشخص شده، استفاده می گردد و با هم تفاوتی ندارد.

12. انواع کاغذ داخله سررسید چیست؟

برای چاپ سررسید از تمام کاغذهای موجود در بازار می توان استفاده کرد. اما به علت تعداد زیاد برگ های سررسید و نیاز به ماندگاری و همین طور کیفیت چاپ مناسب بهتر است از کاغذهای تحریر با گرماژ 70 گرم استفاده نمود.

13. انواع صحافی سررسید چیست؟

در سررسیدها به نسبت چیدمان صفحات و یا هدف استفاده کاربر از سررسید می توان صحافی های مختلفی برای سالنامه ها در نظر گرفت. می توان انواع صحافی سررسید را به صورت چسب و دوخت، فنر دوبل، چسب گرم و کلاسوری نام برد.

14. آستر بدرقه چیست؟ ( بدرقه چیست؟ )

برگه ای مقوایی است که ضخامت آن از برگه های اصلی سررسید بیشتر است. این برگه از یک طرف به جلد سررسید متصل می شود و از طرف دیگر به داخله سررسید، یا به زبان دیگر می توان گفت برگه آستر بدرقه حد فاصل بین جلد و کاغذهای داخله است و آنها را به هم متصل نگه می دارد، که یک آستر بدرقه در ابتدای سررسید و یک بدرقه در انتهای سررسید قرار می گیرد. روی آستر بدرقه امکان چاپ های تک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ و همین طور چاپ طلاکوب وجود دارد. جنس آستر بدرقه متنوع است و بسته به مورد مصرف مشتری امکان تغییر دارد.


سوالات متداول سررسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *