سررسید وزیری طرح آوا

سررسید وزیری طرح آوا

سررسید وزیری طرح آوا

کد سر رسید: 107
نوع سر رسید:وزیری (روزانه)
قطع:24*17
نوع کاغذ:تحریر سفید
نوع جلد:سلفونی
رنگ:دو طرح چاپی
صحافی:ته دوخت
لوگو: چاپ افست تک رنگ - 4 رنگ - پلاک فلزی - پلاک ژله ای - چاپ 4 رنگ-چاپ تک رنگ پلاک-لیبل ژله ای-رنگ کوب
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * رویدادهای نجومی * تعطیلات رسمی سال 1399 در یک نگاه * سال 1399 در یک نگاه *سال 1399 در یک نگاه *سال 2020-2019 در یک نگاه*سال 2021-2020در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1399 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید وزیری طرح آوا

قطع وزیری یکی از رایج ترین و قدیمی ترین  اندازه ها در میان سررسید ها می باشد. این سایز که پر مصرف ترین سایز و مناسب ترین آنها نیز میباشد تقریباً همان سایز ب۵ ( ۲۵ در ۱۷٫۵ سانتیمتر ) میباشد که پس از دور بری در صحافی تقریباً ۵ میلیمتر تا ۱ سانت کوچکتر می شود و به ابعاد حدودی  ۱۷در۲۴ سانتیمتر می رسد. سایز کتاب های درسی نیز معمولاً سایز وزیری میباشد .

قطع سررسیدهای وزیری به دلیل ابعاد نسبتا بزرگی که دارند برای افرادی که از سررسید برای یادداشت برداری روزانه استفاده می کنند و آن را همراه خود ندارند، بسیار مناسب می باشد. اما افرادی که همواره سررسیدشان همراهشان می باشد ترجیح میدهند از قطع های کوچکتر استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *