نکاتی در مورد تقویم دیواری

 

نکاتی در مورد تقویم دیواری ،تقویم دیواری که میتواند در سایزها و جنس های مختلف طراحی و تولید شود و مناسب محل هایی با رفت آمد بالا و نیاز به دسترسی تاریخ به صورت در یک نگاه می باشد.

نکاتی در مورد تقویم دیواری

نکاتی در مورد تقویم دیواری

تقویم های دیواری بنا به نیاز می تواند سال در یک برگ، فصل در یک برگ، ماه در یک برگ و حتی هر هفته در یک برگ باشد. که قطع و اندازه آن نیز باید متناسب با محل نصب باشد.

به دلیل صرفه جویی در قیمت و مصرف متریال بهتر است با سایز تولید کاغذ همخوانی داشته باشد. این مدل تقویم به خاطر ساده بودن نوع تولید و محدود بودن متریال مصرفی در رنج قیمت مناسبی می باشد که خود یکی از دلایل استقبال مشاغل و افراد کم درآمد تر است.

تقویم-دیواریتقویم و تبلیغات

تقویم دیواری می تواند بر روی اجناس مختلف مانند انواع کاغذ با روکش های مختلف مانند ورنی، انواع یووی، سلفون مات و براق و … چاپ و تولید شود.

به طور مثال در سال های اخیر تقویم های دیواری بر روی متریالی به شکل حصیر چاپ می شود، که در بین سفارش دهندگان با نام تقویم حصیری شناخته می شود که مورد توجه کسانی که از این نوع تقویم استفاده می کنند، قرار گرفته است و در بازار جایگاه خوبی پیدا کرده است.

شرکت ها ، کارگاه ها و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ نیاز دارند که در بازار کارشان دیده شوند، این کار در روند رشد کسب و کار اثر بسزایی دارد. موسسات و شرکت های کوچک که از توان مالی پایین تری نسبت به دیگر مشاغل دارند نیز از این امر مبری نیستند. تقویم های دیواری به دلیل مقرون به صرفه بودن مورد استقبال این دسته از افراد است.

لذا تقویم دیواری در رده هدایای تبلیغاتی ارزان از جایگاه خوبی برخوردار است. علاوه بر آن تقویم های دیواری در هر محلی قابل نصب هستند و براحتی می توان از استفاده کرد.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *