نکاتی در مورد تقویم رومیزی

 

نکاتی در مورد تقویم رومیزی ،تقویم هایی مناسب برای مکان های اداری و شرکت ها است که به سادگی قابلیت امکان دسترسی به تاریخ را داشته باشد این مدل تقویم می تواند برای کسانی که معمولا در محل کار خود یا مکانی ثابت هستند و نیاز به دسترسی سریع به تاریخ روز، ماه و سال را دارند بسیار مفید باشد.

نکاتی در مورد تقویم رومیزی

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی در مدل های مختلف ، قطع های مختلف و تعداد صفحات متفاوت طراحی و تولید می شود.
در متریال این نوع تقویم از انواع کاغذ با گرماژ مختلف استفاده می شود علاوه بر آن در بعضی موارد از انواع کاغذ های فانتزی نیز استفاده می شود و می توان از انواع اجناس مختلف برای تولید پایه استفاده کرد.

پایه هایی که به طور معمول برای تولید تقویم رومیزی استفاده می شود پایه های سخت و پایه های سست می باشد. برای تولید پایه های سخت از مقوای کرجی با روکش های مختلفی استفاده می کنند.

جنس های روکش پایه نیز تنوع زیادی دارند که متداول ترین آنها گالینگور، ترمو و کاغذ های گلاسه با چاپ روکش سلفون می باشند.
روکش های چاپی مناسب موسساتی است که می خواهند روی پایه تقویم نیز اطلاعات خود را داشته باشند و پایه تقویم را تا حد امکان به المان ها و رنگ های سازمانی خود نزدیک نمایند. که در نگاه اول بیننده شرکت مد نظر را در ذهن بیننده تداعی نماید. این المان ها شامل اطلاعات تماس، لوگوی شرکت مربوطه، تصاویر محصولات تولیدی و … در هرکدام از صفحه های تقویم رومیزی می باشد.

در تقویم های عمومی تر برای پایه تقویم رومیزی از روکش با جنس گالینگور استفاده می شود. که از نظر رنج قیمت در سطح متوسط بازار است. برای تبلیغات روی این محصول از تکنیک هایی مانند طلاکوب، نقره کوب و داغکوب استفاده می شود که بر روی تقویم از پیش تولید شده زده خواهد شد.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *