پلنر چیست؟

پلنر چیست؟

پلنر چیست؟ همان دفتر برنامه ریزی است که می توانید برنامه های خود را در آن یادداشت کنید. سیستم پلنر ، برنامه ریزی پله پله ست. برنامه ی سال رو خورد می کنید به برنامه ی ماه. برنامه ی ماه رو خورد میکنید به برنامه ی هفته و برنامه ی هفته رو بین روزهاتون تقسیم میکنید. برای همچین چیزی اول باید هدف اصلی یک سال را مشخص کنید.  پلنرها با توجه به کار و برنامه ریزی های شما ممکن است به دسته های مختلفی تقسیم شوند.

پلنر چیست؟

باید با توجه به کاری که انجام می دهید پلنر مورد نظرتون را انتخاب کنید.

از جمله پلنرهای پرکاربرد:

برای دانش آموزان، دانشجویان و افرادی که نیاز به برنامه ریزی برای خواندن درس، نوشتن تکالیف و … را دارند بسیار مناسب است. به کمک این پلنر می توانید برنامه دقیقی را برای خود تنظیم کنید و به تمام تکالیف خود بپردازید.

برای برنامه ریزی قرارهای هفتگی، کارهای از قبل هماهنگ شده، جلسات کاری و دوستانه و بسیاری از موارد دیگر بسیار مناسب است.

 می توانید برنامه هر روزتان را شب قبل در این پلنر یادداشت کنید و مطابق با آن پیش بروید تا به تمام کارهایی که مد نظرتان بود با یک برنامه منظم و دقیق برسید.

برای خیلی از ماها پیش آمده که به سفری رفتیم و وسیله ای ضروری را با خود نبردیم، یا مکان دیدنی و مهمی در شهر مقصد بوده و فراموش کردیم آن را ببینیم و بسیاری از موارد دیگر. به کمک پلنرهای سفر از صفر تا صد سفرتان را می توانید برنامه ریزی کنید. تجهیزات مورد نیاز سفر، زمان تهیه بلیط، زمان حرکت، مکان هایی که برای بازدید باید بروید، جلساتی که در حین سفر دارید و بسیاری از موارد دیگر.

پلنرها از جمله ابزارهای پرکاربردی است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته مورد توجه افراد است. مجموعه پارت نیز تمام تلاش خود را کرده تا ترکیبی از پلنرها و دفترچه یادداشت را طراحی و تولید نماید تا بیشترین استفاده را برای مشتریان عزیز داشته باشد.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *