کد 100 سررسید وزیری طرح ساینا

کد 100 سررسید وزیری طرح ساینا

کد 100 سررسید وزیری طرح ساینا کد 100 سررسید وزیری طرح ساینا

سررسید وزیری طرح ساینا

کد سر رسید: 100
نوع سر رسید:وزیری (روزانه)
قطع:17*24
نوع کاغذ:کرم اندونزی
نوع جلد:چرم مصنوعی دوتکه
رنگ:مشکی / سرمه ای
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ ژله ای چاپ تک رنگ چاپ 4رنگ- مولتی استایل / داغی روی جلد
رنگ روبان:هم رنگ جلد
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-20201در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید وزیری طرح ساینا

برای طراحی سالنامه وزیری کد 100 از ترند های طراحی روز دنیا الهام گرفته شده است. شما می توانید برای سفارش نمونه سررسید ساینا از این لینک استفاده کنید .

ترکیبی از چرم بافت درشت و ریز با یک رنگ در کنار هم کار شده اند که زیبایی کار را دو چندان کرده و مورد استقبال شیک پسندان قرار گرفته است . ترکیب بافت درشت در کنار بافت ریز ظاهری متفاوت در عین حال گیرا ایجاد کرده که بیننده را ترغیب به استفاده از و لمس آن می کند . پلاک نقره ای استفاده شده نیز به دلیل تناسب با رنگ های سرمه ای و مشکی به زیبایی ظاهری این سالنامه را دو چندان می کند.

داخله این سالنامه از کاغذ کرم اندونزی است و نواخت روزها در آن به صورت روز شمار است . سالنامه های روزشمار هر روز را در یک صفحه خود جای داده و پنجشنبه و جمعه یک صفحه را با هم شریک می شوند . سررسید های وزیری بین تمام انواع سررسید 1400 بیشترین فضا را برای نوشتن به شما میدهند . سررسید های قطع وزیری از این رو میتوانند بهترین انتخاب شما جهت استفاده کارمندان در سازمانتان باشند.

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت ، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *