کد 101 سررسید وزیری طرح آرا

کد 101 سررسید وزیری طرح آرا

سررسید وزیری طرح آرا

کد سر رسید: 101
نوع سر رسید:وزیری (روزانه)
قطع:17*24
نوع کاغذ:سفید
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:قهوه ای / سرمه ای
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ژله ای - مولتی استایل
رنگ روبان:هم رنگ جلد
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید وزیری طرح آرا

سررسید وزیری کد 101 مدلی کلاسیک با حس نوستالژی و طراحی خاص است . شما میتوانید برای سفارش نمونه سررسید آرا از این لینک اقدام کنید .

گفتنی است در طراحی چرم آن سعی شده سبک متفاوتی از عاج های کوچک و بزرگ در کنار هم قرار بگیرند . تا سررسید علاوه بر کلاسیک بودن از نوعی طراحی مدرن نیز برخوردار باشد . یکی از پر فروش ترین نمونه های مجموعه پارت در سال گذشته، کد 101 بوده که همچنان طرفداران خاص خودش را دارد .

ابعاد سررسید وزیری 17 * 24 است که فضای نسبتا وسیعی برای یادداشت اطلاعات شما در اختیارتان قرار میدهد . داخله این سالنامه از کاغذ سفید 70 گرم است . نواخت روزها در آن به صورت روزشمار یا همان هفته در شش روز می باشد . در این چینش هر صفحه به یک روز اختصاص دارد و در انتهای هفته پنجشنبه و جمعه در یک صفحه اشتراک دارند .

روبان سررسید طرح آرا هم رنگ جلد یعنی قهوه ای و سرمه است و جلد آن از چرم مصنوعی مرغوب تولید شده .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *