کد 103 سررسید وزیری طرح افرا

کد 103 سررسید وزیری طرح افرا

کد 103- سررسید وزیری افرا

سررسید وزیری طرح افرا

کد سر رسید: 103
نوع سر رسید:وزیری (روزانه)
قطع:17*24
نوع کاغذ:سفید
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:طوسی با 5 رنگ نوار
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ ژله ای چاپ تک رنگ چاپ 4رنگ- مولتی استایل / داغی روی جلد
رنگ روبان:طوسی
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید وزیری طرح افرا

سررسید وزیری کد 103 امسال با توجه به استقبال عظیم از کد 209 در سال گذشته با همان طرح و ابعاد بزرگتر تولید شده تا شما فضای بیشتری برای نوشتن داشته باشید . افرا با جلد چرم مصنوعی بافت دار با رنگ طوسی با 5 رنگ نوار طراحی شده . این پنج رنگ نوار عبارتند از سبز ، قرمز ، آبی ، نارنجی و زرد که علاوه بر رنگ نوار لبه های سررسید هم رنگ موافقی با نوار روی جلد دارند .

روبان این سالنامه طوسی رنگ و جنس داخله آن از کاغذ سفید 70 گرم است . شما میتوانید برای سفارش نمونه سالنامه افرا از این لینک استفاده کنید . رنگبندی متنوع کد 103 دست شما را در انتخاب باز می گذارد و شما میتوانید با توجه به رنگ سازمانی خود سفارش بدهید .

ابعاد سررسید های وزیری 1400 پارت 17 * 24 است که نواخت روزها در همه آنها به صورت روزشمار است . در این فرم چینش صفحات به طوری است که هر روز در یک صفحه و پنجشنبه و جمعه با هم صفحه آخر هفته را تقسیم می کنند . به این صورت در سررسید های وزیری هر هفته در شش روز به صورت پنجشنبه جمعه باهم می آیند .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *