کد 105 سررسید وزیری طرح رسا

کد 105 سررسید وزیری طرح رسا کد 105 سررسید وزیری طرح رسا

سررسید وزیری طرح رسا

کد سر رسید: 105
نوع سر رسید:وزیری (روزانه)
قطع:17*24
نوع کاغذ:سفید
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:مشکی / سرمه ای / قرمز
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ ژله ای چاپ تک رنگ چاپ 4رنگ- مولتی استایل / داغی روی جلد
رنگ روبان:هم رنگ جلد
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید وزیری طرح رسا

سررسید وزیری کد 105 زیبایی در کنار سادگی برای ساده پسندان و کسانی که می خواهند رنگ بندی بیشتری برای انتخاب داشته باشند در نظر گرفته شده است. سالنامه وزیری رسا در سه رنگ مشکی ، قرمز و سرمه ای تولید شده . شما میتونید برای سفارش نمونه سالنامه 1400 رسا از این لینک استفاده کنید .

به جرات می توان گفت چرم استفاده شده در این سررسید از برترین و پر استقبال ترین چرم های استفاده شده در چند سال اخیر در جهان است که ظاهر جذاب و مینیمالی را برای مخاطب ایجاد می کند.

جنس داخله این سالنامه از کاغذ سفید 70 گرم مرغوب است و برگه ها به خوبی صحافی شده و با استفاده از دوخت و چسب به جلد متصل شده اند . نواخت روزها در این سررسید به صورت روزشمار است و هر صفحه یک روز را در خود جای میدهد به جز پنجشنبه و جمعه که صفحه پایانی هفته را باهم نصف میکنند . به این صورت هرهفته در سررسید روزشمار در شش روز می آید .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *