کد 106 سررسید وزیری طرح آریا

کد 106 سررسید وزیری طرح آریا کد 106 سررسید وزیری طرح آریا

سررسید وزیری طرح آریا

کد سر رسید: 106
نوع سر رسید:وزیری (روزانه)
قطع:17*24
نوع کاغذ:کرم اندونزی
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:مشکی با نوار قرمز و سرمه ای
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ژله ای - مولتی استایل/داغی روی جلد
رنگ روبان:دو روبانه قرمز و سرمه ای
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت
سررسید وزیری طرح آریا

سررسید وزیری کد 106 ترکیبی از طرح و رنگ می باشد و از جمله مدرن ترین مدل های واحد سالنامه پارت در سال 1400 می باشد . این سررسید از ابتدای امر با استقبال بی نظیری مواجه شده است. مجموعه پارت با بهره گیری از سیستم و ماشین آلات مدرن جلد سازی . اقدام به ساخت جلد 4 تکه نموده است که بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است .

جلد سررسید از جنس چرم مصنوعی بافت دار است که به پلاک نقره ای با طرح 1400 مزین شده . شما می توانید برای سفارش نمونه سررسید آریا از این لینک استفاده کنید .

سررسید وزیری بزرگترین قطع بین سررسید هاست . اندازه سررسید وزیری 17 * 24 بوده که فضای نسبتا بزرگی برای نوشتن در اختیار شما قرار می دهد. داخله این سررسید از جنس کاغذ کرم اندونزی است و نواخت روزها در آن به صورت روزشمار است . این صفحه بندی را اصطلاحا هفته در شش روز هم می گویند به این صورت که هر روز در یک صفحه و پنجشنبه و جمعه جمعه در صفحه آخر هفته با هم اشتراک دارند .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *