سررسید اروپایی طرح کلاسیک

کد 201- سررسید اروپایی کلاسیک

سررسید اروپایی طرح کلاسیک

کد سر رسید: 201
نوع سر رسید:اروپایی (روزانه)
قطع:12*22
نوع کاغذ:کرم اندونزی
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:مشکی و سرمه ای
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ ژله ای چاپ تک رنگ- مولتی استایل / داغی روی جلد
رنگ روبان:قرمز
تعداد در کارتن:36
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

کد 201 سررسید اروپایی طرح کلاسیک

سررسید اروپایی کد 201 ساده ، کارا و ماندگار است . سررسیدی با درب مگنتی برای زیبایی و کارایی بهتر از چرمی با بافت متفاوت و جلد سازی منحصر به فرد، برای مشتریان خاص شما طراحی و چاپ شده است . شما میتوانید برای خرید نمونه سررسید کلاسیک از این لینک استفاده کنید .

سررسید طرح کلاسیک با جلد چرم مصنوعی بافت دار در دو رنگ همه پسند مشکی و سرمه ای تولید شده . ترکیب رنگ ها وزین سالنامه 201 در کنار پلاک نقره ای و قفل مگنتی قرمز جلوه بسیار زیبایی ایجاد کرده است .

داخله این سالنامه از جنس کاغذ کرم اندونزی است و نواخت روزها در آن به صورت روزشمار است . در این چینش هر صفحه به یک روز اختصاص دارد و در صفحه انتهایی هفته پنجشنبه و جمعه صفحه را باهم نصف میکنند .

ابعاد سررسید اروپایی سایز کوچک 12 * 22 است ک نسبت به سررسید های وزیری فضای کمتری برای نوشتن در اختیارتان قرار میدهد اما برای حمل در دست بسیار مناسب و کارآمد است .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *