کد 203 سررسید اروپایی طرح الیزه

کد 203 سررسید اروپایی طرح الیزه

کد 203 سررسید اروپایی طرح الیزه

سررسید اروپایی طرح الیزه

کد سر رسید: 203
نوع سر رسید:اروپایی (روزانه)
قطع:12*22
نوع کاغذ:سفید
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:طوسی
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ ژله ای چاپ تک رنگ چاپ 4رنگ- مولتی استایل
رنگ روبان:زرشکی
تعداد در کارتن:36
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

کد 203 سررسید اروپایی طرح الیزه

سررسید اروپایی کد 203، سررسیدی است کاملا ساده که در آن از ترکیب رنگ طوسی با بافت سفید استفاده شده، که ظاهری جذاب برای آن ایجاد کرده است.

همچنین از ترکیب رنگ سرمه ای و طوسی برای روبان استفاده شده تا ظاهر بهتر و همگن تری داشته باشد.

جنس جلد سررسید الیزه چرم مصنوعی بافت دار با روبان قرمز است . شما میتوانید برای سفارش نمونه کد 203 از این لینک استفاده کنید .

ابعاد سررسید های اروپایی 12 * 22 است که فضای کمتری نسبت به سررسید های وزیری برای نوشتن در اختیار شما قرار میدهد . پلاک سررسید توانایی دریافت لیزر دارد و شما میتواند اطلاعات خود را روی آن درج کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سررسید و خدمات قابل اجرا روی آن میتوانید با شماره 02188500898 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان بخش فروش شما را راهنمایی کنند .

نواخت روزها در اکثر سررسید های 1400 پارت به صورت روز شمار یا هفته در شش روز است . به این صورت که هر روز در یک صفحه و پنجشنبه و جمعه صفحه آخر هفته را باهم شریک میشوند .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *