کد 207 سررسید اروپایی طرح تارا

کد 207 سررسید اروپایی طرح تارا

کد 207- سررسید اروپایی تارا

سررسید اروپایی طرح تارا

کد سر رسید: 207
نوع سر رسید:اروپایی (روزانه)
قطع:12*22
نوع کاغذ:سفید
نوع جلد:کرم مصنوعی
رنگ:طوسی با نوار زرشکی
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ژله ای- مولتی استایل و چاپ سیلک
رنگ روبان:زرشکی
تعداد در کارتن:36
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید اروپایی طرح تارا

سررسید اروپایی کوچک کد 207 طرح تارا درخششی چشمگیر با رنگهایی جذاب برای افراد خاص را داراست . شما میتوانید برای سفارش نمونه کد 207 از این لینک استفاده کنید .

نمای بیرونی این سالنامه جلد متشکل از چرم مصنوعی دوتکه زرشکی طوسی و پلاک با رنگ طلایی است ، رنگ های طلایی و نقره ای مخاطبان بسیاری دارند و معدود افرادی هستند که از دیدن آنها ذوق زده نشوند . رنگ خاص و جذاب این کار به علت حساسیت زیاد با دستگاه های تمام اتوماتیک بدون کوچکترین اشکال ترکیبی انجام می شود و گزینه بسیار مناسبی برای افراد سخت پسند می باشد .

ابعاد قطع اروپایی کوچک 12 * 22 است که نسبت به سررسید های وزیری 1400 فضای کمتری دارد اما جابجایی آنها آسان تر است . جنس داخله سررسید از کاغذ سفید مرغوب بوده و نواخت روزها در آن به صورت روزشمار است . سررسید های روزشمار هر روز را در یک صفحه و در صفحه آخر هفته پنجشنبه و جمعه باهم می آیند .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *