کد 209 سررسید اروپایی ایرسا

کد 209 سررسید اروپایی ایرسا

 کد 209 سررسید اروپایی ایرسا

سررسید اروپایی طرح ایرسا

کد سر رسید: 209
نوع سر رسید:اروپایی (روزانه)
قطع:12*22
نوع کاغذ:سفید
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:طوسی با 5 رنگ نوار
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ژله ای- مولتی استایل- لیزر روی جلد و داغی
رنگ روبان:طوسی
تعداد در کارتن:36
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید اروپایی ایرسا

سررسید کد 209 رنگین کمانی برای جذب مخاطبان از هر شرکت با هر رنگ سازمانی که هستند این کد می تواند هویت شما را به همراه هدیه به مخاطب انتقال دهد. ترکیب رنگ طوسی، رنگی است خنثی در کنار رنگ های لعابی قرمز، سبز، زرد، آبی و نارنجی بسیار جذاب است.

ما پیشنهاد می کنیم از نزدیک سررسیدهای ایرسا را ببینید . لب رنگ کاغذ داخل با نوار روی کار نیز جذابیت بیشتری ایجاد کرده است که هر مخاطبی را تحت تاثیر قرار می دهد . شما میتوانید از این لینک اقدام به سفارش نمونه این سررسید کنید . جنس جلد سررسید ایرسا از چرم مصنوعی مرغوب است که دوام بالا و جلوه زیبایی دارد .

ابعاد سالنمه های وزیری 12 * 22 است که نسبت به قطع وزیری فضای کمتری برای نوشتن دارند . سررسید های اروپایی 1400 به دلیل فضای کمی که اشغال می کنند انتخاب های بهتری برای حمل و نقل محسوب می شوند . داخله ایرسا از کاغذ سفید 70 گرم و نواخت روزها در آن به صورت روزشمار می باشد . به این صورت که هر روز در یک صفحه و پنجشنبه و جمعه یک صفحه را باهم شریک می شوند.

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *