کد 300 سررسید اروپایی بزرگ طرح الیا

کد 300 سررسید اروپایی بزرگ طرح الیا

سررسید اروپایی 1400 الیا

سررسید اروپایی بزرگ طرح الیا

کد سر رسید: 300
نوع سر رسید:اروپایی بزرگ (روزانه)
قطع:21/5*13
نوع کاغذ:کرم اندونزی
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:مشکی و آبی
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ژله ای - مولتی استایل
رنگ روبان:هم رنگ جلد
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید اروپایی بزرگ طرح الیا

سررسید اروپایی بزرگ کد 300 یک سررسید لاکچری خاص با دو رنگ پر طرفدار آبی و مشکی است، سررسیدی که اگر در دستانتان باشد انرژی خاصی به شما خواهد داد. برای سفارش نمونه سررسید الیا می توانید از این لینک استفاده کنید .

سررسید مدل الیا در دو رنگ مشکی و آبی با جلد طرح دار از جنس چرم مصنوعی تولید شده است . رنگ روبان سررسید مشکی رنگ هم رنگ جلد و روبان سررسید آبی مسی رنگ است . داخله سررسید الیا از کاغذ کرم اندونزی با کیفیت است و نواخت روزها دراین سررسید روزشمار می باشد . به این صورت که یک هفته در طی شش صفحه آورده شده که هر صفحه به یک روز اختصاص دارد و پنجشنبه و جمعه صفحه انتهایی هفته را با هم به اشتراک می گذارند .

سررسید های اروپایی بزرگ (کد 300 پارت) با اندازه 13*21/5 فضای کافی برای نوشتن در اختیار شما قرار می دهند و همچنین سایز مناسبی برای حمل در دست دارند .

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *