کد 302 سررسید اروپایی بزرگ طرح داوین

سررسید اروپایی بزرگ طرح داوین

سررسید اروپایی بزرگ طرح داوین

کد سر رسید: 302
نوع سر رسید:اروپایی بزرگ (روزانه)
قطع:13*21/5
نوع کاغذ:کرم اندونزی
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:مشکی با دو رنگ نوار
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ژله ای - مولتی استایل
رنگ روبان:هم رنگ نوار
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید اروپایی بزرگ طرح داوین

سررسید اروپایی بزرگ کد 302 یک سالنامه لاکچری با یک طرح خاص و چشم نواز است.کیفیت و ظرافت جلد و دقت چرم به وضوح در تصویر به چشم میخورد. سررسید داوین جز کد های جدید سال 1400 پارت است . شما می توانید برای سفارش نمونه کد 302 از این لینک استفاده کنید .

داوین با دو رنگ نوار قرمز و آبی از جنس چرم مصنوعی ساخته شده . داخله این سررسید از کاغذ کرم اندونزی و نواخت روز ها به صورت روزشمار می باشد . ربان هر کدام از سررسید ها هم رنگ نوار است و یک پلاک 1400 نقره ای هم روی هر کدام درج شده .

در این نوع سررسید یعنی روز شمار هفته در شش روز آمده به طوری که هر روز در یک صفحه و پنجشنبه و جمعه صفحه انتهایی را با هم شریک می شوند .

داوین جز کد های اروپایی بزرگ پارت است که امسال در ابعاد 21/5 * 14 تولید شده اند که اندازه مناسبی برای حمل و البته فضای کافی برای یادداشت اطلاعات به شما می دهد.

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *