کد 303 سررسید اروپایی بزرگ طرح شانلی

سررسید اروپایی بزرگ طرح شانلی

سررسید اروپایی بزرگ طرح شانلی

کد سر رسید: 303
نوع سر رسید:اروپایی بزرگ (روزانه)
قطع:13*21/5
نوع کاغذ:کرم اندونزی
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:مشکی و سرمه ای
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی/ژله ای - مولتی استایل / داغی روی جلد
رنگ روبان:هم رنگ جلد
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * تعطیلات رسمی سال 1400 در یک نگاه *سال 1400 در یک نگاه *سال 2022-2021در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1400 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت های هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشورها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید اروپایی بزرگ طرح شانلی

سررسید اروپایی بزرگ کد 303 شانلی سررسیدی شیک با جلد چرمی دوتکه است که هم برای فضا و کاربری رسمی و هم استفاده روزمره مناسب است . اندازه سررسید های اروپایی بزرگ چیزی بین اروپایی و وزیری است که باعث می شود حمل آسان و اندازه صفحه کافی برای یادداشت کردن داشته باشد . شما برای سفاش نمونه میتوانید از این لینک استفاده کنید .

سررسید شانلی در دو رنگ سرمه ای و مشکی با جلد چرم مصنوعی و روبان قرمز تولید شده . نواخت روز ها در این سررسید به صورت روزشمار (پنجشنبه و جمعه با هم) است که فضای مناسبی برای نوشتن کار های روزانه در اختیار شما قرار میدهد

بافت خاص جلد این سررسید در کنار پلاک نقره ای آن نمای متفاوتی به آن میدهد . این پلاک توانایی دریافت نقوش متفاوت با استفاده از دستگاه لیزر را دارد . شما همچنین می توانید لوگو و اطلاعات خود را روی جلد درج کنید .

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در بخش فروش از طریق شماره تلفن 02188500898 ارتباط برقرار کنید.

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ، صحافی و بسته بندی

واحد چاپ پارت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا

پارت، آرامش یک انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *